Морська капуста

Всі знають, що морська капуста корисна для здоров’я, але небагатьом вона приходиться до смаку. І даремно! Адже морська капуста являється цінним природним джерелом здоров’я та надзвичайно поживним і корисним продуктом.

Калорійність морської капусти практично нульова, всього 5 Ккал на 100 гр. продукту. Крім того, вона містить багато клітковини, яка є основою будь-якої здорової дієти.

Спектр дії користі морської капусти вельми широкий. Лікарі вважають морську капусту чудовим лікувальним засобом при порушенні функцій щитовидної залози. При регулярному вживанні цього продукту нормалізуються показники крові, знижується ризик утворення тромбів.

Морська капуста — це ідеально збалансований природний комплекс, що містить близько 40 вітамінів, мікро- та мікроелементів серед яких вітаміни А, С, Е, D, B1, B2, B6, PP, а також йод, хлор, кальцій, магній, калій, натрій.

В морській капусті містяться і речовини що знешкоджують токсини - альгінати, які являються ефективною профілактикою ракових захворювань та підвищують імунітет, а також пригнічують розмноження мікроорганізмів та бактерій. Морська капуста сприяє омолодженню і навіть продовженню тривалості життя. А ще морська капуста добре чистить кишечник і активізує метаболізм. Ці корисні властивості зробили морську капусту популярною в харчовій та косметичній промисловості. 

На сьогоднішній день відомо близько 30 видів морської капусти. Її легко знайти на прилавках магазинів. Після збору морської капусти її обробляють спеціальним способом. І незважаючи на термічну обробку вона не втрачає своїх корисних властивостей і вітамінів.

Ламінарію можна вживати як окремий продукт, або ж додавати у різноманітні страви. Особливо смачна вона з додаванням цибулі, рослинного масла та моркви.

Обов’язково включіть її в раціон Ваших дітей, це сприятливо позначиться на здоров’ї їх зростаючого організму.

Перейти в каталог