Риба холодного копчення

Риба холодного копчення готується при температурі до 40°С. Виробництво такої риби спочатку проходить процес посолу, потім відмочування і на завершення копчення. Процес самого копчення триває 8-12 годин. Все відбувається з допомогою речовин неповного згорання деревини у спеціальній коптильні.

Така риба має золотистий колір і щільну консистенцію. На відміну від риби гарячого копчення смак та запах продукту холодного копчення виражений сильніше. А приготований  таким способом продукт значно подовжує термін його придатності за рахунок консервуючих властивостей самого диму.

Фасують рибу холодного копчення у пакети з плівки з вакуумною упаковкою або без неї.

Вперше з солоною та копченою рибою познайомили Європу  норвезькі торговці ще в XI столітті. Цей продукт був для них основним в харчуванні. В основному вживали оселедець. І ця риба, ласкаво названа слов'янами "оселедчиком", так припала до двору, що традиційне застілля без неї ми собі вже просто не мислимо.

Крім копченої риби на ринку зустрічається також фарбована риба, зовнішнім виглядом яка дуже нагадує копчену, проте це не зовсім так.  На фото ми спробували  відобразити різницю між копченою рибою на дровах та фарбованою на прикладі скумбрії. 

Для коптіння нашої продукції ми застосовуємо виключно  тирсу з вільхи, бука, дуба та фруктових порід  дерева. Як видно з фото, - різниця очевидна. Тим більше, усім відомо, яку шкоду здоров’ю завдають барвники. Вам залишається лише обирати.  Смачного та безпечного Вам споживання!

 

Перейти в каталог