Риба — надзвичайно корисний продукт

Риба – надзвичайно корисний продукт.  В її складі – всі незамінні амінокислоти, білки, жири, вуглеводи, вітаміни, ферменти та мінеральні речовини. Також значним є і ряд елементів, необхідних для розвитку і життєдіяльності організму людини, що міститься у філе риби. Зокрема, мова йде про вітаміни групи В (В1, В2, В6, В12), вітамін РР, Н, в незначних кількостях вітамін С, а також жиророзчинні вітаміни А і D. Всі ці складники сприяють покращенню здоров’я та продовжують  тривалість життя  людини. Тому рибна продукція – незамінний продукт харчування.

Риби існують на Землі вже більше 400 мільйонів років, більшість з них (60%) живуть у солені воді.У сучасній фауні налічується понад 20 тис. видів риб — більше, ніж ссавців, птахів, плазунів та земноводних разом узятих. 

Зважаючи на продиктований сьогоденням культ краси та здоров’я, складно знайти більш корисніший продукт, що може забезпечити організм людини такою кількістю поживних речовин.

Як відомо, значну частину території України відносять до так званої йододефіцитної зони. Зокрема мова йде і про територію Західної України. Роль рибних продуктів в цьому плані немає аналогів. Оскільки саме вони можуть забезпечити поповнення організму необхідною кількістю йоду – вкрай важливого елементу. При його нестачі порушується обмін речовин в організмі, перестає правильно функціонувати щитовидна залоза, послаблюється імунітет, спостерігається хронічна втомлюваність.

Найбільше риб’ячого жиру, який дуже корисний для здоров’я, у тюльці. Тому вона надзвичайно корисна дітям і дорослим.

Та найбільш цінними у рибі є жирні кислоти Омега-3. Вони попереджують ризик появи тромбів в судинах і покращують кровообіг в капілярах,  знижують рівень шкідливого холестерину в крові, мінімізують ризик розвитку атеросклерозу. 

Таким чином вживання риби, принаймні, тричі на тиждень — це:

  • профілактика інфаркту міокарда;
  • уникнення депресивних станів;
  • зміцнення кісткових тканин;
  • підвищення імунітету і покращення обміну речовин;
  • зниження ризику виникнення онкологічних захворювань і діабету;  
  • здоровий вигляд шкіри, нігтів та волосся;
  • вироблення серотоніну – гормону гарного настрою. 

Користь від вживання риби можна описувати нескінченно. Тож для покращення здоров’я достатньо правильно харчуватися, і риба допоможе Вам у цьому. Переглянувши величезний каталог продукції ПП «Вомонд», Ви неодмінно знайдете щось корисне та смачненьке для себе.

Перевагою на ПП «ВОМОНД» є виробництво копченої продукції без ароматичних, смакових, консервуючих, стабілізуючих, фарбувальних та інших добавок. В своєму виробництві ми не застосовуємо рідкого диму. Тож, цінителі даного продукту просто не зможуть залишитись байдужими до аромату та приємного смаку нашої копченої рибки.

 

Перейти в каталог