Ікра білкова

Білкова ікра – це продукт, який імітує по вигляду і смаку ікру лососевих та осетрових риб. Вперше така ікра з'явилась ще в часи Радянського Союзу і була покликана зробити цей делікатес доступним для кожної людини.

Зараз білкова ікра продається в магазинах на рівні з натуральною. Ви можете прикрасити Ваш стіл, організувати смачні і красиві сніданки, внести різноманітність в повсякденний раціон і не витрачати при цьому багато коштів. За ціною вона набагато доступніша за натуральну, її можна купувати у великій кількості і дозволити в своєму раціоні набагато частіше ніж натуральну. 

Переваги:

  • Білок присутній в легкозасвоюваній формі. Для досягнення такого результату підприємством використовується спеціальна технологія маринування риби протягом тривалого часу. Таке рішення забезпечує ряд суттєвих переваг: волокна розм'якшуються, білок розпадається на важливі для здоров'я і нормальної життєдіяльності амінокислоти. Серед таких і ті, які організм не може виробляти сам.
  • В склад продукту входить пектин, який використовується в медицині як біологічно активна добавка, що сприяє очищенню людського організму.
  • Ікра білкова фасується під вакуумом, що гарантує безпеку від проникнення і розвитку патогенних мікроорганізмів.
  • Не містить тваринного білка (желатина), відповідно, він ідеально підходить навіть тим людям, які повністю відмовились від споживання м'яса

Завдяки правильно підібраним складникам в продукті мало кКал. При багаторазовому використанні це може привести до втрати ваги – людина починає худнути. Агар, який виготовляють із водоростей, проходить етап структурування по спеціальній технології, забезпечує організм відчуттям ситності. Форма і розмір ікринок забезпечують високу швидкість проходження їди, це свого роду масажери для системи травлення людини.

Всі перераховані властивості забезпечують унікальність нашого продукту, аналога якому немає сьогодні на ринку.

Зусиллями ПП «ВОМОНД» білкова ікра на загальноукраїнському ринку відзначилась хорошою якістю та доступною відпускною ціною. Її оригінальний дизайн і приваблива упаковка дуже швидко знайшли свого покупця на полицях магазинів. Спробуйте і Ви цю смачну доступну розкіш!

Перейти в каталог