Пресерви

Пресерви — це засолені, герметично закупорені рибні продукти, які не підлягають стерилізації, що дозволяє зберегти всі вітаміни та споживчі якості. Для того щоб готовий продукт передчасно не псувався, в його виробництві використовують консервант, вміст якого чітко регламентується нормативно-технічною документацією. Для виготовлення пресерви на ПП «ВОМОНД» використовуютm атлантичний оселедець.

Смак та запах рибних пресервів повинні бути приємними, а консистенція — соковитою і нежорсткою. 

Підготовлену та укладену в пластикову або скляну тару рибу заливають олією або маринадом з додаванням спецій, прянощів чи овочів. Вже готову продукцію доставляють в місце продажу спеціалізованим транспортом, обладнаним системою охолодження.

Соління — це консервування риби кухонною сіллю.Солена риба в подальшому використовується як напівфабрикат для маринування, копчення і в'ялення, або ж як самостійний продукт. В процесі посолу кухонна сіль проникає в м'язову тканину риби і витісняє з неї вологу. Як результат в рибі не розвиваються бактерії і продукт довше зберігається свіжим.

Користь від вживання риби можна описувати нескінченно. Тож для покращення здоров’я достатньо правильно харчуватися, і риба допоможе Вам у цьому. Переглянувши величезний каталог продукції ПП «ВОМОНД». Ви неодмінно знайдете щось корисне та смачненьке для себе.

 

Перейти в каталог