Підприємство

ПП «ВОМОНД» — приватне підприємство, що об’єднує в одній організаційній структурі різні виробничо-технологічні ланки по виготовленню ікри білкової, рибних паст, пресервів з риби та морепродуктів.

Виробництво засновано в 1995 році в м. Калуш Івано-Франківської обл. Підприємство має власні виробничі приміщення загальною площею понад 2500 м², що збудовані з дотриманням санітарних вимог щодо організації рибопереробного виробництва. Підприємство у повній мірі забезпечено виробничим та технологічним обладнанням, засобами вимірювальної техніки, холодильними приміщеннями, має власну атестовану лабораторію та спеціалізований автотранспорт.

Ми постійно нарощуємо виробничі потужності, створюючи при цьому додаткові робочі місця. Завдяки щоденній відданій праці команди спеціалістів-технологів та менеджерів, систематичному контролю якості та безпечності, вишуканим смаковим якостям, наша продукція користується стабільним попитом на ринку.

Продукція ПП «ВОМОНД» успішно реалізується, через представництва як у всіх регіонах України, так і за кордоном. Наша продукція продається в багатьох національних торгових мережах ("Ашан", "Сільпо", "Фуршет", "Колібріс", "Фудмережа", "Арсен" та ін.), крім того постачається до закладів ресторанного господарства.

На даний час асортимент продукції, що виготовляється підприємством, представлений більше ніж 90 товарних позицій і відповідає встановленим вимогам щодо її якості та безпечності.

На підприємстві  впроваджена та функціонує система  управління безпечністю харчових продуктів (HACCP).

Смакові якості нашої продукції, гарантія її якості та безпечності, різноманітність варіантів фасування, широкий асортимент та розгалужена дистриб’юторська мережа дають можливість вибрати продукцію, яка смакує саме Вам.

Рибопродукти ПП «Вомонд» — доступна розкіш для кожного!

Не забудьте взяти продукцію ВОМОНД з собою на пікнік!

Vomond-03
Vomond-04
Vomond-05
Vomond-01