ООО «ВОМОНД» - частное предприятие, объединяющее в одной организационной структуре различные производственно-технологические звенья по изготовлению икры белковой, рыбных паст, пресервов из рыбы и морепродуктов.
про нас
про нас

Виробництво засновано в 1995 році в м. Калуш Івано-Франківської обл. Підприємство має власні виробничі приміщення загальною площею понад 2500 м², що збудовані з дотриманням санітарних вимог щодо організації рибопереробного виробництва. Підприємство у повній мірі забезпечено виробничим та технологічним обладнанням, засобами вимірювальної техніки, холодильними приміщеннями, має власну атестовану лабораторію та спеціалізований автотранспорт.

Мы постоянно наращиваем производственные мощности, создавая при этом дополнительные рабочие места. Благодаря ежедневной преданной работе команды специалистов-технологов и менеджеров, систематическому контролю качества и безопасности, изысканным вкусовым качествам, наша продукція користується стабільним попитом на ринку.Продукція ПП «ВОМОНД» успішно реалізується, через представительства в регионах Украины, Литвы, Латвії, Естонії, Молдови. Наша продукция продается во многих национальных торговых сетях (“Ашан”, «ATБ», "Сільпо", “Фуршет”, "Колібріс", “Фудмережа”, “Арсен” та ін.), кроме того поставляется в заведениях ресторанного хозяйства.

На даний час асортимент продукції, що виготовляється підприємством, представлений більше ніж 90 товарних позицій і відповідає встановленим вимогам щодо її якості та безпечності.

На підприємстві впроваджена та функціонує система управління безпечністю харчових продуктів (HACCP).

Смакові якості нашої продукції, гарантія її якості та безпечності, різноманітність варіантів фасування, широкий асортимент та розгалужена дистриб’юторська мережа дають можливість вибрати продукцію, яка смакує саме Вам.

Рибопродукти ПП «Вомонд» — доступна розкіш для кожного!

достижения
достижения
Досягнення ПП “ВОМОНД” – це заслуга всього колективу, хто безперечно віддає майже весь час та вкладає свою працю в розбудову та налагоджену роботу підприємства.
Успіхи підприємства – це ефективне та фахове виконання основних функцій компанії, які супроводжуються професіоналізмом, розумінням та послідовністю наших спеціалістів, які працюють на розвиток і процвітання підприємства.

вверх
Обратная связь


    ×