Производство основано в 1995 году в. Калуш Ивано-Франковской обл. Ікра білкова була першим продуктом, що виготовляло підприємство. Цей продукт, власне, і став початком усього…

Ідея створення ікри білкової була основою початку діяльності підприємства. Початок був складним, але цікавим. Как известно, продукт ікра білкова був створений з метою задоволення зростаючого попиту на ікру осетрових риб, вилов яких був заборонений через різке зменшення популяції.

З часом почали виготовляти аналог і червоної ікри. На той час в Україні даний продукт не виготовлявся і його завозили з сусідньої держави. И, вивчивши попит та потенційного споживача,власник компанії започаткував виробництво у м. Калуш. З того часу продукт значно змінився як ззовні так і по своїми смаковими властивостями. Перша ікра виготовлялась на основі желатину, и из-за нестабильной структуры производство было сезонного характера. Тому з часом желатин було замінено на продукт з морських водоростей агар-агар, який окрім стабільної структури мав ще більшу споживчу цінність по своїм властивостям. Постоянное совершенствование , — це той принцип, которого компания придерживается щодня. Сначала продукт доставлялся собственными силами по местным магазинам и оптовым базам и с 1998 года продажи начали развиваться на межрегиональном уровне. В 2001 році розпочалась робота з торговими національними мережами.

З 2005 року підприємство почало виготовляти пресерви з риби та морепродуктів.

З 2007 року підприємство почало брати активну участь у міжнародних виставках.

Уже в 2010 році функціонувало 3 виробничі підрозділи: цех з виготовлення ікри, пресерви та коптіння.

На сьогоднішній день асортимент налічує близько 70 найменувань продукції та функціонують на підприємстві 4 підрозділи. На підприємстві запроваджена система безпечності HACCP.

З 2015 року компанія імпортує свій продукт до Молдови, з 2018, — до Литви, Латвию, Естнию, Польшу.

Продукція ПП «ВОМОНД» успішно реалізується, через представництва як у всіх регіонах України, так и за рубежом. Наша продукция продается во многих национальных торговых сетях («Ашан», «Сільпо», «Фуршет», «АТБ-маркет», «Фудмережа» и др.), кроме того поставляется в заведениях ресторанного хозяйства.

 

вверх
Обратная связь


    ×