Виробництво засновано в 1995 році в м. Калуш Івано-Франківської обл. Ікра білкова була першим продуктом, що виготовляло підприємство. Цей продукт, власне, і став початком усього…

Ідея створення ікри білкової була основою початку діяльності підприємства. Початок був складним, але цікавим. Як відомо, продукт ікра білкова був створений з метою задоволення зростаючого попиту на ікру осетрових риб, вилов яких був заборонений через різке зменшення популяції.

З часом почали виготовляти аналог і червоної ікри. На той час в Україні даний продукт не виготовлявся і його завозили з сусідньої держави. То ж, вивчивши попит та потенційного споживача,власник компанії започаткував виробництво у м. Калуш. З того часу продукт значно змінився як ззовні так і по своїми смаковими властивостями. Перша ікра виготовлялась на основі желатину, та через нестабільну структуру виробництво було сезонного характеру. Тому з часом желатин було замінено на продукт з морських водоростей агар-агар, який окрім стабільної структури мав ще більшу споживчу цінність по своїм властивостям. Постійне вдосконалення , – це той принцип, якого компанія дотримується щодня.Спочатку продукт доставлявся власними силами по місцевим магазинам та гуртовим базам та з 1998 року продажі почали розвиватись на міжрегіональному рівні.У 2001 році розпочалась робота з торговими національними мережами.

З 2005 року підприємство почало виготовляти пресерви з риби та морепродуктів.

З 2007 року підприємство почало брати активну участь у міжнародних виставках.

Вже у 2010 році функціонувало 3 виробничі підрозділи: цех з виготовлення ікри, пресерви та коптіння.

На сьогоднішній день асортимент налічує близько 70 найменувань продукції та функціонують на підприємстві 4 підрозділи. На підприємстві запроваджена система безпечності HACCP.

З 2015 року компанія імпортує свій продукт до Молдови, з 2018, – до Литви, Латвії та Естнії, Польщі.

Продукція ПП «ВОМОНД» успішно реалізується, через представництва як у всіх регіонах України, так і за кордоном. Наша продукція продається в багатьох національних торгових мережах (“Ашан”, “Сільпо”, “Фуршет”, “АТБ-маркет”, “Фудмережа” та ін.), крім того постачається до закладів ресторанного господарства.

 

вверх
Зворотній зв'язок


    ×